facebook google-plus telefon

+48 22 120 13 01

+48 801 02 30 21

Szkolenia Wstępne
Masz pytania? Podaj dane - oddzownimy
Imię i nazwisko
Telefon
wyślij
Szkolenia Wstępne

Każda osoba nowozatrudniona w naszej firmie już w pierwszych dniach pracy uczestniczy w  szkoleniu wstępnym, którego celem jest wprowadzenie w strukturę firmy, przedstawienie organizacji pracy oraz zakresu obowiązków na obejmowanym stanowisku. Przede wszystkim przekazanie wiedzy na temat oferowanych przez firmę Sales Group usług i produktów.

Dzięki temu każda, nawet niedoświadczona osoba, przy połączeniu zdobytej wiedzy oraz własnych predyspozycji, może czuć się bezpiecznie i pewnie w budowaniu własnej ścieżki kariery.

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Temat
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sales Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Powązkowskiej 15 w Warszawie moich danych osobowych w zakresie objętym niniejszym formularzem w celach w celach związanych z nawiązaniem relacji prawnej określającej zasady współpracy agencyjnej. Zgoda niniejsza obejmuje między innymi przesyłanie informacji handlowych przez administratorów danych oraz podmioty z nimi współpracujące przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej i telefonicznej, a także łączenie przekazanych danych z danymi pozyskanymi przez administratorów danych z innych źródeł. Zostałem poinformowany, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania, zaś podanie danych jest dobrowolne.

wyślij
Partnerzy: