facebook google-plus telefon

+48 22 120 13 01

+48 801 02 30 21

Szkolenia Sprzedażowe
Masz pytania? Podaj dane - oddzownimy
Imię i nazwisko
Telefon
wyślij
Szkolenia Sprzedażowe

Sales Group to dynamicznie rozwijająca się firma, która nieustannie poszerza swoje horyzonty o nowych partnerów biznesowych. Dlatego też każdy Doradca tworzący strukturę sprzedażową ma możliwość ciągłego doskonalenia swojej wiedzy merytorycznej, poznawania nowych trendów w sprzedaży.  Dzieje się to dzięki przeprowadzanym cyklicznie szkoleniom produktowym, pozwalającym poznać nowe oferty  oraz indywidualnym treningom sprzedażowym. Dział Szkoleń nie pozostaje obojętny na potrzeby rozwojowe również pracowników z doświadczeniem, zapraszając takie osoby na szkolenie „Zaawansowane Techniki Sprzedaży”,  aby mogli poznać nowe metody wykorzystywane w ich codziennej pracy oraz wymienić się między sobą zdobytą wiedzą.

Praca włożona w kształcenie każdego pracownika pozwala stworzyć w Sales Group najlepiej wykwalifikowaną kadrę, co wpływa na wysoki poziom profesjonalizmu przy obsłudze każdego Klienta.

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Temat
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sales Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Powązkowskiej 15 w Warszawie moich danych osobowych w zakresie objętym niniejszym formularzem w celach w celach związanych z nawiązaniem relacji prawnej określającej zasady współpracy agencyjnej. Zgoda niniejsza obejmuje między innymi przesyłanie informacji handlowych przez administratorów danych oraz podmioty z nimi współpracujące przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej i telefonicznej, a także łączenie przekazanych danych z danymi pozyskanymi przez administratorów danych z innych źródeł. Zostałem poinformowany, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania, zaś podanie danych jest dobrowolne.

wyślij
Partnerzy: